

Torby, plecaki, walizki (Lowepro, FujiFilm, Hama, Vanguard, Orca, Racam, HY)
Promocja
Vanguard Veo Select 36S czarna
Jeżeli potrzebujesz torby, która pozwoli Ci na wygodne zabranie ze sobą Twojego aparatu z ulubionymi obiektywami, lampę błyskową, laptop 13'' i drobne akcesoria, a jednocześnie chcesz ograniczyć jej gabaryty do minimum, to Vanguard Veo Select 36S będzie dla Ciebie idealna. Model ten pomieści 1-2 lustrzanki z zamontowanymi instrumentami optycznymi (w tym nawet teleobiektywem 70-200 mm f/2.8) i dodatkowo 2-5 obiektywami.
Jeżeli potrzebujesz plecaka, który pozwoli Ci na wygodne zabranie ze sobą Twojego aparatu z ulubionymi obiektywami, lampę błyskową, tabletem i drobne akcesoria, a jednocześnie chcesz zachować wygodę i mieć miejsce na rzeczy osobiste, to model ten będzie dla Ciebie idealny. Pomieści bezlusterkowca z zamontowanym instrumentem optycznym i dodatkowo 2 obiektywami.
Jeżeli potrzebujesz plecaka, który pozwoli Ci na wygodne zabranie ze sobą Twojego aparatu z ulubionymi obiektywami, lampę błyskową, tabletem i drobne akcesoria, a jednocześnie chcesz zachować wygodę i mieć miejsce na rzeczy osobiste, to model ten będzie dla Ciebie idealny. Pomieści bezlusterkowca z zamontowanym instrumentem optycznym i dodatkowo nawet 4 obiektywami. Dodatkowo w plecaku można zmieścić małego drona.
Jeśli nie wiesz, czy wolisz plecak czy torbę, postaw na Vanguard Veo Select 49. To dwukomorowy plecak fotograficzny, który możesz nosić również jako torbę na ramię! Stworzony dla wymagających użytkowników posiada wiele udogodnień do podróżowania oraz transportowania dużego zestawu sprzętu fotograficznego. Mieści lustrzankę lub bezlusterkowca z podłączonym teleobiektywem, 3 zapasowe obiektywy, lampę błyskową, 15-calowego laptopa oraz całą masę akcesoriów i rzeczy osobistych, dzięki dodatkowej, pojemnej komorze. Umożliwia także transport statywu. Doskonały do pracy przy reportażu, podróży służbowych i prywatnych a także na plenery.
Torba VANGUARD Vesta Aspire 21 pozwala mieć zawsze przy sobie ulubiony aparat z dodatkowymi instrumentami optycznymi. Pomieści małą lustrzankę lub bezlusterkowiec z dołączonym średnim obiektywem, ew. lampę błyskową lub 1 - 2 dodatkowe obiektywy, niezbędne akcesoria i statyw stołowy. Wąski profil zapewnia komfortowe noszenie
Pokrowiec na filtry H&Y K-series posiada 8 oddzielnych przegródek, dzięki czemu filtry będą odpowiednio zabezpieczone. Przednia kieszeń przeznaczona jest na uchwyt filtrowy.
Futerał przeznaczony do przechowywania dysku zewnętrznego 2.5 cala. Wykonany z materiału chroniącego przed brudem i wilgocią. Dodatkowa, wewnętrzna kieszeń na akcesoria pozwala przechowywać np. przewód USB do dysku.
Seria Terra obejmuje produkty wykonane z odnawialnych surowców, zapewniając bezpieczeństwo nie tylko Twojego sprzętu, ale również planety. Mały, poręczny pokrowiec pozwala mieć aparat zawsze pod ręką. Szlufka na pasek umożliwia łatwe przymocowanie go do ubrania.
Polecamy
Hama Syscase III 90 Colt
Klasyczny pokrowiec typu Colt na lustrzankę z obiektywem miękko wyściełany w środku. Z przodu posiada kieszeń na akcesoria. Główna komora zapinana na zamek błyskawiczny z podwójnym suwakiem.
Seria Terra obejmuje produkty wykonane z odnawialnych surowców, zapewniając bezpieczeństwo nie tylko Twojego sprzętu, ale również planety. Torba naramienna Colt pomieści aparat wraz z drobnymi akcesoriami, takimi jak karty pamięci czy zapasowy akumulator.
Seria Terra obejmuje produkty wykonane z odnawialnych surowców, zapewniając bezpieczeństwo nie tylko Twojego sprzętu, ale również planety. Torba posiada konfigurowalną komorę główną, która umożliwia dopasowanie jej do różnych sprzętów. Dodatkowo torba posiada kieszenie na drobne akcesoria, takie jak karta pamięci czy zapasowy akumulator.
Seria Terra obejmuje produkty wykonane z odnawialnych surowców, zapewniając bezpieczeństwo nie tylko Twojego sprzętu, ale również planety. Ergonomiczny plecak zapewnia bezpieczne i wygodne noszenie sprzętu nawet na długich wycieczkach. Posiada kieszenie na drobne akcesoria, regulowaną komorę na sprzęt, kieszeń na tablet i kieszeń boczną na statyw.
Plecak wykonany w 79% z materiałów pochodzących z recyklingu i barwionych w masie. Pomieści wewnątrz pełnoklatkowy aparat z zamocowanym 1 obiektywem i 3-4 dodatkowe szkła. Alternatywnie może być wykorzystany ze składanym dronem. Posiada kieszeń na laptopa 13''.
Torba naramienna wykonana w 84% z materiałów pochodzących z recyklingu. Pomieści bezlusterkowca APS-C lub Micro 4/3 z zamocowanym obiektywem. Wewnątrz znajduje się kieszeń na karty pamięci. Formowana podstawa chroni sprzęt przed wilgocią i uderzeniami. W zestawie z naramiennym paskiem z antypoślizgową podkładką.
Torba naramienna wykonana w 82% z materiałów pochodzących z recyklingu. Pomieści pełnoklatkowego bezlusterkowca z zamocowanym obiektywem. Wewnątrz znajduje się kieszeń na karty pamięci. Formowana podstawa chroni sprzęt przed wilgocią i uderzeniami. W zestawie z naramiennym paskiem z antypoślizgową podkładką.
Promocja
Lowepro Adventura SH 140 III
Torba naramienna wykonana w 84% z materiałów pochodzących z recyklingu. Pomieści bezlusterkowca z matrycą APS-C lub Micro4/3 z zamocowanym obiektywem i 2-4 dodatkowymi szkłami. Wewnątrz znajduje się kieszeń na karty pamięci. Formowana podstawa chroni sprzęt przed wilgocią i uderzeniami. W zestawie z naramiennym paskiem z antypoślizgową podkładką.
Torba naramienna wykonana w 84% z materiałów pochodzących z recyklingu. Pomieści pełnoklatkowego bezlusterkowca z podłączonym obiektywem. Wewnątrz znajduje się kieszeń na karty pamięci. Formowana podstawa chroni sprzęt przed wilgocią i uderzeniami. W zestawie z naramiennym paskiem z antypoślizgową podkładką.
Plecak zaprojektowany z myślą o transportowaniu podczas wędrówek lustrzanki cyfrowej lub bezlusterkowca z 2-3 dodatkowymi obiektywami, laptopem 13'', tabletem, akcesoriami i rzeczami osobistymi. Oferuje regulowane przegrody z pianki EVA, dzięki którym można dopasować wnętrze do posiadanego sprzętu. Laptopa i tablet można schować w dedykowanej kieszeni CradleFit, która zapewnia im bezpieczeństwo nawet w trakcie całodziennych wędrówek. W zestawie znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy All Weather AW, który sprawia, że nie straszne Ci będzie nagłe załamanie pogody.
Plecak zaprojektowany z myślą o transportowaniu podczas wędrówek lustrzanki cyfrowej lub bezlusterkowca z 2-3 dodatkowymi obiektywami, laptopem 13'', tabletem, akcesoriami i rzeczami osobistymi. Oferuje regulowane przegrody z pianki EVA, dzięki którym można dopasować wnętrze do posiadanego sprzętu. Laptopa i tablet można schować w dedykowanej kieszeni CradleFit, która zapewnia im bezpieczeństwo nawet w trakcie całodziennych wędrówek. W zestawie znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy All Weather AW, który sprawia, że nie straszne Ci będzie nagłe załamanie pogody.
Fastpack Pro BP 250 AW III powstał z myślą o tych, którzy chcą transportować profesjonalną lustrzankę lub bezlusterkowca z 2-3 dodatkowymi obiektywami, laptopem 15'', akcesoriami i rzeczami osobistymi. Dodatkowo plecak ten pozwala na przenoszenie drona. Regulowane przegrody z pianki EVA zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale umożliwiają także dopasowanie układu komory głównej do posiadanego sprzętu. Dodatkowo plecak posiada wyściełaną kieszeń typu CradleFit na laptopa o przekątnej 15''. W zestawie z plecakiem znajduje się pokrowiec przeciwdeszczowy All Weather AW.