Obiektywy do bezlusterkowców
- Średnica [mm]: 82
- Do matryc: pełnoklatkowych
Nikon Nikkor Z 135 mm f/1.8 S Plena oferuje doskonały efekt bokeh nawet na skraju kadru, zapewniając okrągłe i naturalne plamki bez widocznych pierścieni czy winietowania. Dzięki wyjątkowej konstrukcji optycznej i 11-listkowej okrągłej przysłonie eliminuje aberracje. Szybki autofokus pozwala na ostre ujęcia w różnych odległościach, a minimalna odległość fotografowania wynosi jedynie 0,82 metra. Konstrukcja obiektywu jest solidna i precyzyjna, wykonana z lekkiego metalu, a jego użytkowanie jest intuicyjne, z przemyślanym rozmieszczeniem przycisków. Dodatkowo obiektyw jest odporny na ekstremalne warunki dzięki uszczelce wokół złączy i mocowania, co sprawia, że jest gotowy na różne wyzwania fotograficzne.
- Stabilizacja tak/nie: tak
- Średnica [mm]: 46
- Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
Kompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy (waga wynosi zaledwie 135 g a jego gabaryty zaliczają go do instrumentów typu "naleśnik") o uniwersalnym zakresie ogniskowych (odpowiednik zakresu 24-75 mm dla formatu 35 mm). Obejmuje zatem zarówno szerokie kadry, jak i zbliżenia. Sprawdzi się w wielu różnych rodzajach fotografii - od krajobrazowej po portretową. To także świetne narzędzie dla wszystkich fotoreporterów.
- Stabilizacja tak/nie: tak
- Średnica [mm]: 46
- Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
Srebrna wersja kompaktowego obiektywu zmiennoogniskowego opracowanego specjalnie z myślą o aparacie Nikon Zfc. Przeznaczony do aparatów z matrycą APS-C - oferuje zakres ogniskowych 16-50 (ekwiwalent 24-75 mm dla formatu 35 mm). Bezgłośny, precyzyjny, cichy silnik AF umożliwia wykorzystanie go także w trakcie filmowania. Oferuje ultra mobilną konstrukcję typu naleśnik.
- Stabilizacja tak/nie: tak
- Do matryc: pełnoklatkowych i APS-C
NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S, pierwszy superteleobiektyw stałoogniskowy NIKKOR Z, należy do serii S obiektywów NIKKOR Z, które charakteryzują się najlepszymi parametrami optycznymi. Dzięki pięknemu efektowi bokeh i wysokiej rozdzielczości obiektyw NIKKOR Z 400mm f/2.8 TC VR S pozwala na wykonywanie realistycznych i wyjątkowych zdjęć.
Noct nawiązuje do kultowego obiektywu z mocowaniem F, zapewniając niesamowity efekt bokeh dzięki światłosile f/0.95. Model ten wykorzystuje powłoki ARNEO i nanokrystaliczne, wyświetlacz OLED i powłokę fluorową. Doskonale sprawdza się także w czasie filmowania.
Superteleobiektyw 800 mm o stosunkowo lekkiej konstrukcji, która pozwala na fotografowanie i filmowanie nim z ręki. Obiektyw oferuje znakomitą jakość optyczną znaną z serii S. Posiada powłokę nano-krystaliczną, soczewkę Fresnela FP i szkła ED oraz SR firmy Nikon. Jest kompatybilny z telekonwerterami Nikon Z.
Uniwersalny obiektyw zmiennoogniskowy, który świetnie sprawdzi się podczas podróży. Posiada zakres ogniskowych obejmujących zarówno szerokie kąty widzenia, jak i duże zbliżenia. Dodatkowo cechuje się niską wagą, kompaktową konstrukcją i jakością obrazu charakterystyczną dla linii Nikon Z. Sprawdzi się świetnie zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.
Makroobiektyw o klasycznej ogniskowej, który sprawdzi się świetnie zarówno podczas fotografowania mikroświata, jak i portretowania. Model ten oferuje skalę odwzorowania 1:1. W połączeniu z aparatami formatu DX udostępnia kąt widzenia odpowiadający ogniskowej 75 mm dla formatu 35 mm.
Dzięki NISI 15 mm F 4.0 możesz zapewnić sobie naprawdę szerokie pole widzenia. To znakomity obiektyw do fotografii krajobrazowej, astronomicznej, architektury czy wnętrz. Posiada 10-listkową przysłonę, która zapewnia znakomity efekt bokeh i świetną plastykę obrazu. Zaawansowana konstrukcja optyczna obejmuje 1 asferyczny element i 2 o ekstra-niskiej dyspersji.
Ultraszerokokątny, pełnoklatkowy obiektyw przeznaczony do aparatów z mocowaniem Nikon Z. Szerokie pole widzenia, duża maksymalna przysłona oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że idealnie sprawdzi się w fotografii architektury, krajobrazu oraz astrofotografii. Samyang 14 mm f/2.8 to nie tylko wysokiej jakości technologie, to także atrakcyjny design.
Kompaktowy i lekki obiektyw szerokokątny o jasności F/1.4, który wykorzystuje zaawansowaną konstrukcję optyczną obejmującą 3 soczewki ze specjalnych szkieł FLD, 2 soczewki z SLD oraz 2 ze specjalnego szkła asferycznego. Silnik krokowy AF działa cicho, szybko i precyzyjnie, umożliwiając zastosowanie tego obiektywu także w czasie filmowania.
Sigma C 30 mm F/1.4 DC DN Nikon Z to obiektyw standardowy o stałej ogniskowej 30 mm (ekwiwalent 45 mm dla pełnej klatki) i przysłonie f/1.4. Wysoka jasność i 9-listkowa przysłona przydadzą się szczególnie w fotografii portretowej. Uszczelniane gumą mocowanie zapewnia pracę nawet w trudnych warunkach.
Promocja
Obiektyw Tamron 50-400 mm f/4.5-6.3 Di III VC VXD Nikon Z - Mega oferta – zapytaj już dziś!
Kompaktowy teleobiektyw z zakresem ogniskowych 50-400 mm i z silnikiem AF VXD oraz wydajną redukcją drgań. Jego konstrukcja optyczna obejmuje 2 elementy XLD, 3 elementy LD i 2 elementy asferyczne. Został uszczelniony, aby być odpornym na działanie wilgoci w trudnych warunkach środowiskowych. Przednia soczewka została pokryta ochronną warstwą ze związkiem fluoru.
Tamron zaprojektował i stworzył jeden z najmniejszych teleobiektywów dedykowanych do pełnoklatkowych bezlusterkowców Nikon Z. W połączeniu z jego niską wagą możesz korzystać z dużych powiększeń i zajmować się fotografią przyrodniczą oraz sportową bez zbytniego obciążania pleców czy plecaka lub torby. Taka mobilna konstrukcja pozwala także na zachowanie niezwykłej intuicyjności i ergonomii pełnoklatkowych aparatów Nikon Z. Co więcej teleobiektyw ten zapewnia znakomitą jakość obrazu i wydajność, która pozwoli zobaczyć z bliska niezwykły świat natury, wszystkie emocje widowisk sportowych czy wykonywać poruszające portrety.
Udoskonalona, dopasowana do bezlusterkowców wersja kultowego obiektywu Tamrona. Zapewnia maksymalne powiększenie 1:1, co daje wstęp do prawdziwej makrofotografii, a także świetnie sprawdza się w czasie portretowania czy filmowania. Oferuje silnik VXD, 4 soczewki LD, powłokę BBAR-G2, uszczelnioną konstrukcję, powłokę fluorową i wiele więcej.
Obiektyw TilT&Shift do makrofotografii, który pozwala na kreatywną pracę z polem ostrości. Zapewnia 2-krotne powiększenie i światłosiłę f/2.8, a także minimalny dystans ustawiania ostrości wynoszący tylko 25 cm. Wykorzystuje dołączony w zestawie adapter mocowania oświetlenia zgodny ze złączem typu zimna stopka (oświetlenie sprzedawane jest oddzielnie).
TTArtisan 11mm F2.8 zapewnia ultra szeroki kąt widzenia (obiektyw rybie oko) i światło siłę f/2.8, dzięki czemu gwarantuje obrazy o wyjątkowej plastyce. Wyróżnia się niezwykle zaawansowaną konstrukcją, minimalną odległością ostrzenia wynoszącą zaledwie 17 cm i aluminiowym korpusem z anodyzowanym wzorem kolorystycznym, dzięki czemu gwarantuje płynną i komfortową pracę.
Obiektyw szerokokątny współpracujący z aparatami pełnoklatkowymi i APS-C, który posiada 5 elementów o wysokim współczynniku załamania światła i 1 element asferyczny. 10-listkowa przysłona i jasność f/1.5 są gwarancją pięknego, miękkiego efektu bokeh.
Obiektyw opracowany specjalnie dla aparatów z matrycą APS-C, który daje kąt widzenia odpowiadający popularnej ogniskowej 35 dla formatu małoobrazkowego. Oferuje jasność f/1.4 i 10-listkową przysłonę.
TTArtisan 35mm F1.4 został zaprojektowany specjalnie z myślą o aparatach z matrycą APS-C. Zapewnia szerokokątną ogniskową i światło siłę f/1.4, dzięki czemu gwarantuje obrazy o wyjątkowej plastyce. Wyróżnia się zaawansowaną konstrukcją, 10-listkową przysłoną i ergonomiczną budową, dzięki czemu gwarantuje płynną i komfortową pracę. Kompatybilny z aparatami Nikon.
Najczęściej kupowane
Porady
Jaki obiektyw kupić do filmowania?
Przygotowaliśmy dla Ciebie garść porad oraz wybraliśmy kilka modeli, którymi powinieneś się zainteresować.
Obiektyw macro. Co musisz wiedzieć przed zakupem?
Szukasz szkła do makrofotografii? Zastanawiasz się który obiektyw da Ci największa zbliżenia? Jesli lubisz robić zdjęcia kwiatom, owadom, biżuterii, koniecznie to przeczytaj!
Jaką ogniskową wybrać? Lepszy szeroki kąt czy teleobiektyw?
Dowiedz się, co to jest ogniskowa oraz kiedy warto sięgnąć po obiektyw 24 mm a kiedy po 100 mm.